SKLADOM! Antigénové testy z nosa, 100% presnosť - vhodné na samotestovanie

MEETBABY Sada chráničov rohov a hrán

Neohodnotené
Značka: MEETBABY

Sada chráničov rohov a hrán  pre bábätká obsahuje viac ako 2 metre gumovej peny s vysokou hustotou absorbujúcej náraz. Sada chráničov rohov stola od MEETBABY pre detskú bezpečnostnú súpravu a ľahko odlepiteľnej obojstrannej bielej pásky 3M pomáha predchádzať privretiu alebo privretiu detských prstov.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
15.6.2023
Kód: EG003
€12,60
MEETBABY Sada chráničov rohov a hrán
Neohodnotené
Značka: MEETBABY
EG003 Edge Corner Guard Set
Novinka Tip

 

1. BEZPEČNOŠŤ:

Sada chráničov rohov a hrán pre bábätká obsahuje viac ako 2 metre gumovej peny s vysokou hustotou absorbujúcej náraz. Sada chráničov rohov stola od MEETBABY pre detskú bezpečnostnú súpravu a ľahko odlepiteľnej obojstrannej bielej pásky 3M pomáha predchádzať privretiu alebo privretiu detských prstov.

2. NAVRHNUTÉ RODIČMI PRE RODIČOV:

Ako rodičia vieme, aké vzrušujúce (a stresujúce) je privítať nové dieťa vo svojom dome, najmä keď sa pripravujete na domácu školu alebo pracujete z domu. To je dôvod, prečo sú lišty na ochranu rohov a hrán z peny s vysokou hustotou MEETBABY navrhnuté tak, aby sa dali namontovať a zaistiť v priebehu niekoľkých minút. Naša súprava chráničov hrán a rohov pre nábytok zaisťuje, že sa už nikdy nebudete báť o svoje dieťa.


3. INŠTALÁCIA:

Rovnako ako pri lepiacej páske stačí odlepiť zadnú časť pásky a potom ju umiestniť do rohu, ktorý preferujete. Ak chcete odstrániť chrániče rohov, použite teplú handričku, prikryte roh a zmäknite ho, potom jemne odlepte okraje ošetrujúceho rohu.

4. ŽIADNY NEPORIADOK, ŽIADNE ZVYŠKY, ŽIADNE OACHIES:

Vhodné pre mnohé ostré hrany a rohy s pravouhlými trojuholníkmi, ako sú dvere, stôl, posteľ, policu, schodisko atď. Môže sa použiť aj pri presúvaní nábytku, aby nedošlo k poškodeniu nábytku alebo stien.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnosť dieťaťa
Obsah balenia: 2m ochranný pás, 4 ks krytky na ostré hrany
Rozmer: 35mm x12mm x 2m