Doplnenie informácie zo dňa 1.12.2023 Zloženie nápoja PRIME ENERGY DRINK (v plechovke)  NIE JE V SÚLADE v platnou legislatívou, nakoľko obsahuje látku L- Theanín, ktorej použitie je možné vo výživových doplnkoch v prípade, že bola extrahovaná zo zeleného čaju. Použitie látky L- Theanín, v nealkoholických nápojoch nie je v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a rady  (EÚ) č. 2015/2283 o nových potravinách.

MEETBABY Sada chráničov rohov a hrán

Neohodnotené
Značka: MEETBABY

Sada chráničov rohov a hrán  pre bábätká obsahuje viac ako 2 metre gumovej peny s vysokou hustotou absorbujúcej náraz. Sada chráničov rohov stola od MEETBABY pre detskú bezpečnostnú súpravu a ľahko odlepiteľnej obojstrannej bielej pásky 3M pomáha predchádzať privretiu alebo privretiu detských prstov.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: EG003
€12,60
MEETBABY Sada chráničov rohov a hrán
Neohodnotené
Značka: MEETBABY
EG003 Edge Corner Guard Set
Novinka Tip

 

1. BEZPEČNOŠŤ:

Sada chráničov rohov a hrán pre bábätká obsahuje viac ako 2 metre gumovej peny s vysokou hustotou absorbujúcej náraz. Sada chráničov rohov stola od MEETBABY pre detskú bezpečnostnú súpravu a ľahko odlepiteľnej obojstrannej bielej pásky 3M pomáha predchádzať privretiu alebo privretiu detských prstov.

2. NAVRHNUTÉ RODIČMI PRE RODIČOV:

Ako rodičia vieme, aké vzrušujúce (a stresujúce) je privítať nové dieťa vo svojom dome, najmä keď sa pripravujete na domácu školu alebo pracujete z domu. To je dôvod, prečo sú lišty na ochranu rohov a hrán z peny s vysokou hustotou MEETBABY navrhnuté tak, aby sa dali namontovať a zaistiť v priebehu niekoľkých minút. Naša súprava chráničov hrán a rohov pre nábytok zaisťuje, že sa už nikdy nebudete báť o svoje dieťa.


3. INŠTALÁCIA:

Rovnako ako pri lepiacej páske stačí odlepiť zadnú časť pásky a potom ju umiestniť do rohu, ktorý preferujete. Ak chcete odstrániť chrániče rohov, použite teplú handričku, prikryte roh a zmäknite ho, potom jemne odlepte okraje ošetrujúceho rohu.

4. ŽIADNY NEPORIADOK, ŽIADNE ZVYŠKY, ŽIADNE OACHIES:

Vhodné pre mnohé ostré hrany a rohy s pravouhlými trojuholníkmi, ako sú dvere, stôl, posteľ, policu, schodisko atď. Môže sa použiť aj pri presúvaní nábytku, aby nedošlo k poškodeniu nábytku alebo stien.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnosť dieťaťa
Obsah balenia: 2m ochranný pás, 4 ks krytky na ostré hrany
Rozmer: 35mm x12mm x 2m